XXI - ASIS BALTIJOS ŠALIŲ KARATĖ KLUBŲ ČEMPIONATAS PANEVĖŽYJE. APŽVALGA

2015-02-24   12 val. 25 min.

2015 02 21 Panevėžyje, "CIDO" arenoje, vyko XXI - asis Baltijos šalių karatė klubų čempionatas vaikams ir jaunimui. Čempionate dalyvavo dalyvavo per 300 dalyvių iš 27 Lietuvos, Latvijos, Rusijos, Baltarusijos klubų. Čempionatą organizavo Panevėžio karatė klubas „Alfa“ ir Lietuvos Shotokan karatė federacija. Varžybų vyr. teisėjas A. Valuntonis, vyr. sekretorius K. Bartkevičius. Šiose varžybose dalyvavo ir Klubo "Puma" auklėtiniai. Jiems buvo iškeltas tikslas - tinkamai atstovauti Klubą (t.y. privalomų KATA žinojimas ir mokėjimas jas atlikti savarankiškai, etiketo žinojimas ir jo laikymąsis, startinio jaudulio valdymas, patirties kaupimas kitoms varžyboms). Sportininkų pasiruošimas vertintas 6 / 10 balų. Visų sportininkų pasirodymais treneris Gediminas patenkintas.

Sportininkų vardu, dėkojame už pagalbą komandos ruošime varžyboms - Guodai ir Aleksandrui. Taip pat tariame  - AČIŪ, vaikų (Luko, Roko) Tėveliams už saugią kelionę į / iš varžybas, palaikymą tribūnose, Rugilei, ačiū, už sumuštinius :)

Guodai dėkojame, už ypač išsiskiriančius megztinius, vaikams lengviau buvo rasti trenerius varžybų metu.

Dėkojame, varžybų organizatoriams, už kvietimą dalyvauti varžybose. Malonu buvo dalyvauti, sklandžiai organizuotame tarptautiniame čempionate, bei varžytis aukšto lygio konkurencingose varžybose. 

Klubo kolektyvas gali didžiuotis: Justina Trainauskaite, iškovojusią III - čią vietą KATA rungtyje; Vaidotu Drobnica pelniusį III - ią vietą KATA rungtyje; Deividu Kims užėmusį IV - tą vietą KATA rungtyje.

Dėl ligos, į varžybas vyko mažiau dalyvių nei planuota. Klubą "Puma" tinkamai atstovavo šie sportininkai:

 1. Serioža D.
 2. Vakaris K.
 3. Jonas S.
 4. Justina T.
 5. Lėja V.
 6. Ignas L.
 7. Ieva D.
 8. Mantas N.
 9. Rokas M.
 10. Vaidotas D.
 11. Kristupas K.
 12. Deivid K.
 13. Benediktas I.

 Sportininkams linkime ir toliau kelti savo meistriškumą treniruotėse ir išbandyti jėgas kitose varžybose (bus paskelbta artimiausiu metu) !