SENSEI MARC STEVENS /6 DAN/ SEMINARO LIETUVOJE APŽVALGA

2014-07-22   14 val. 47 min.

Gerbiami  klubo "Puma"  karatekos, Jų Tėveliai,

Širdingai dėkoju, Jums, už dalyvavimą Sensei Marc Stevens /6 DAN/ seminare, kuris vyko 2014 m. liepos 4 - 6 dienomis, Trakuose.  

Tai - istorinis įvykis, turėsiantis įtakos tolimesniam, sėkmingam karate vystymuisi Lietuvoje. 

Laukia naujas etapas -  iki kito Sensei Marc Stevens vizito, remiantis Meistro rekomendacijomis, spėti įgyvendinti mums iškeltus uždavinius.

Treniruočių metu taikyti pažangiausias ugdymo metodikas, laikytis naujos atestacijos programos ir tvarkos, kuri įsigalios nuo  2014 08 01. Stiprybės:)

Mielai kviečiu visų karate klubų kolegas bendradarbiauti, mes dalinsimės savo žiniomis. Būkime atviresni savo auklėtiniams, skleisdami gerąją patirtį! Kiekvienas mokinys tiki mumis - treneriais. Tai - didžiulė dovana, kurią gavę turime saugoti. Pateisinkime ugdytinių lūkesčius, skirkime kiekvienam dėmesio ir žinių, padrąsinkime Juos, kai to labiausiai reikia. Ne kiekvienas taps Meistru, tačiau kiekvienas Jų norės būti mūsų draugu, o tai, kur kas svarbiau. 

Tarptautinio sporto renginio metu dar geriau pažinome vieni kitus, karate, save. Žaviuosi jaunųjų sportininkų ištverme, gebėjimu susikaupti ir išlaikyti dėmesį  seminaro eigoje. Didžiuojuosi, būdamas Jūsų treneriu, daugeliui ir draugu. Žinau, kad esu specifinio charakterio ir sunkaus būdo, bet ir toliau būsiu reiklus jauniausiems sportininkams, Klubo rinktinei, o ypač- sau. Nepataikaujantis ir reiklus treneris - retenybė.

Mielas jaunime, gerbkite tuos, kurie reikalauja šiek tiek daugiau, nei Jūs patys iš Savęs. Vertinkite Savo Tėvelių pastangas ir kantrybę, auklėjant Jus namuose! Juk Jie - tie patys treneriai, tik dirbantys be jokio atlygio:).

Mylėkite mokytojus, iš kurių sulaukiate kritikos. Kritiką išklausyti visada sunku. Pastabos reiškia, kad esate stebimi, kad Jūs rūpite! Padėkokite ir pasitempkite! Kiekvienas sportuojantis klube "Puma" žino: "jokių pasiteisinimų ir savęs gailėjimo, būtina surasti bent vieną priežastį, kodėl turi tai padaryti. Tai - Sensei Hiroshi Shirai karate".

Visi klubo "Puma" nariai verti pagyrimo: už norą keistis, už didžiules pastangas, už karate tradicijų puoselėjimą, už norą pažinti karate, o ne "pritempti" karate iki savęs.

Kiekvienas seminaro dalyvis turėjo galimybę pasisemti naujos patirties, naujų žinių, žengti dar vieną žingsnį tobulėjimo link karate do mene. 

Šio seminaro - stovyklos metu Sensei Marc Stevens priėmė  atestacinius egzaminus kyu laipsniams. Dėl pervargimo seminaro metu, kai kuriems sportininkams nebuvo leista atestuotis.

Nesame Tėveliams pataikaujantis Klubas, dalinantis diržus, už dalyvavimą stovyklose, seminaruose, atestacijos mokestį, ar referato darbus:) Už tai ir esame vertinami pasaulyje pripažintų Meistrų. Nenusiminkite jaunieji kolegos, Jūsų laikas dar ateis, kai galėsite savimi didžiuotis ne ką mažiau, nei egzaminus išlaikę. Pasveikinkite kolegas, pasidžiaukite egzaminus išlaikiusių sėkme: 

Deivids Kim -                   9.3 Kyu

Vaidotas Drobnica -         8.3 Kyu

Rokas Marinovskis -         8.3 Kyu

Lukas Simanaitis -            7.2 Kyu

Guoda Namavičienė -       3 Kyu 

Sandra Jomantaitė -          3 Kyu

Julija Šinkovska -               3 Kyu

Rugilė Prėskienytė -          3 Kyu

Gytis Šaulys -                    3 Kyu

Aleksandras Narkevičius - 2 Kyu 

Seminare dalyvavo svečiai iš Vokietijos. Jie žavėjosi Lietuvos gamta, Trakų pilimi, šiltu dalyvių tarpusavio bendravimu, puikiai organizuotu seminaru.

Esu LABAI DĖKINGAS seminarą organizavusiai Guodai Namavičienei, taip pat talkinusiems Klubo nariams: p. Irenai Glinskienei, p. Mildai Kutraitei, p. Ramunei Pundytei, p. Alinai Prėskienienei, p. Gintarui Simanaičiui.

Vertinu kiekvieno Klubo nario geranoriškumą, rūpestį vieni kitais, t.y. be atlygio vežusiems dalyvius, svečius iš užsienio, ruošusiems dojo. Tariu Jums visiems - LABAI AČIŪ!

Kiekvienam dovanoju nuotraukas iš seminaro, kurių yra virš 400 (virš 2 GB talpos)!

 

Pagarbiai,

Sensei Gediminas