ĮSPŪDŽIAI, IŠ VOKIETIJOJE, BACKNANG MIESTE VYKUSIO SENSEI HIROSHI SHIRAI /10 DAN/ SEMINARO

2014-03-17   13 val. 31 min.

2014.03.15 – 16 dienomis Backnang mieste (Vokietija) vyko Sensei Hiroshi Shirai /10 Dan/ ir Sensei Carlo Fugazza /8 Dan/ seminaras.

Seminare dalyvavo ir mūsų Klubo techninis direktorius Sensei Marc Stevens /6 Dan/, Sensei Alessandro Cardinale /7 Dan/, Sensei Fabio Cattaneo /4 Dan/.

Į seminarą Vokietijoje vyko 13 Vilniaus tradicinio karate do klubo „Puma“ narių: Lukas Simanaitis, Ignas Luneckas, Deivids Kims, Matis Fledžinskas, Milda Kutraitė, Sandra Jomantaitė, Julija Šinkovska, Rugilė Prėskienytė, Guoda Namavičienė, Gintautas Gudžiūnas, Aleksandras Narkevičius, Aldis Fledžinskas, Gediminas Plokštys.

Dėkojame Alinai Prėskienienei, Gintarui Simanaičiui, Guodai Namavičienei, Aleksandrui  Narkevičiui už sklandžiai organizuotą kelionę.

„Danke “ p. Ritai ir p. Hans už šiltą priėmimą, malonų bendravimą, ekskursiją ir skaniausius pasaulyje ledus. 

Tariame AČIŪ  seminaro organizatoriams, sudarusiems puikias gyvenimo sąlygas viso seminaro metu. 

Treneris Gediminas nuoširdžiai dėkoja vaikų tėveliams už tai, kad pasitikėjo, suruošė ir suteikė galimybę jauniesiems sportininkams vykti tobulėti pas vienus iš geriausių pasaulyje karate Meistrų.

Vaikai tinkamai atstovavo Klubą, buvo drausmingi ir maloniai stebino savarankiškumu.

Džiaugiuosi, kad kolektyvo nariai kelionės metu padėjo vieni kitiems, šiltai bendravo. Tokio Klubo branduolio pavydėtų ne vienas treneris.

Daug komplimentų sulaukė klubo sportininkės  iš Sensei Carlo Fugazza /8 Dan/, dėl gerai atliekamų technikų, pastangų, noro siekti ir tobulėti. 

Nuotraukos iš kelionės ir seminaro - skiltyje "Galerija".