"TĖTI, MAMA, RODYK PAVYZDĮ" 2021-08-21-22

2021-09-01   11 val. 48 min.

„TĖTI, MAMA, RODYK PAVYZDĮ“

Asociacija Vilniaus Tradicinio Karatė DO Klubas "Puma" projektu „Tėti, mama, rodyk pavyzdį“ atkreipia dėmesį į šeimas (tėvus), auginančias įvairaus amžiaus vaikus ir skatina rodyti gerą pavyzdį savo atžaloms, tai yra daryti tai, ko patys reikalauja iš vaikų: gyventi fiziškai aktyviai, sveikai maitintis, išnaudoti turimas galimybes gyventi sveikai (pvz., laiptais, eiti pėsčiomis, sveikai maitintis), vengti žalingų įpročių.

Įtvirtinama nuostata, kad tai, ko reikalauji iš kitų, visų pirma vykdai pats.

Sveika gyvensena tampa visos šeimos gyvenimo būdu. Įtvirtinti šiai nuostatai bus suorganizuotas šeimų sporto festivalis „Healthy Fest", kur pristatomos įvairios sporto šakos ir šeima galės išbandyti ir išsirinkti savo šeimos sporto šaką (arba kiekvienas šeimos narys gali pasirinkti skirtingas sporto šakas). Taip pat, vyks seminarų – paskaitų ciklas apie sveiką mitybą, aktyvų gyvenimo būdą, kur kalbės žinomi Lietuvos žmonės (sporto treneriai, nuomonių formuotojai socialiniuose tinkluose) ir vyks įvarių grupinių treniruočių sesija.

Taip pat, sukuriami 3 video reportažai, kuriuose smagiai apie aktyvų gyvenimo būdą kalba dvi kartos: tėvai ir vaikai.

Projekto tikslas: populiarinti sveiką gyvenseną ir siekti, kad visuomenė reguliariai taikytų sveikos gyvensenos įgūdžius.

Projekto uždavinys: populiarinti sveiką gyvenseną ir fizinį aktyvumą, siekti, kad visuomenė reguliariai taikytų sveiko gyvenimo įgūdžius.

Projekto įgyvendinimo laikotarpis yra nuo 2021-04-19 iki 2022-02-28.

Bendra projekto vertė yra 28.196,61 Eur.

Plačiau apie projektą: https://www.facebook.com/Vilnius-sportuoja-109179894737524 Projektas finansuojamas: Europos socialinio fondo ir Lietuvos Respublikos valstybės biudžeto lėšomis, 2014-2020 ES fondų investicijų veiksmų programos.