TRENIRUOTĖS ONLINE!

2020-03-29   21 val. 42 min.
Sveiki, visi!
Tikiuosi, save saugote ir nekišate nosies iš namų!
Taigi, karantinas užsitęsė ir dar toli gražu iki įprastų mums visiems treniruočių. Nuo rytdienos treniruotės vyks online režimu per ZOOM programėlę. Deivids (+37063831818) padės pasiruošti šiam techniniam reikalui. Iki šiandien 22:00 val. susisiekite, TIK TIE KAS sportuoja I ir III, o visus kitus prašome susisiekti rytoj nuo 17:00 val. iki 22:00 val. Vidutiniškai tel. aiškinant užtrunka sutvarkyti šį reikalą apie 10 min. Jeigu Deivids nekelia ragelio, vadinasi jau padeda kažkam. Jis būtinai perskambins.
Kada kas sportuoja?
I ir III nuo 15:45 val. 6 kyu;
II ir IV nuo 16:00 val. pradedantieji ir balti diržai;
II ir IV nuo 17:00 val. ikimokyklinukai;
II ir IV nuo 18:00 val. 3 kyu.
Aleksandrą, Tomą, Žaną prašysiu apsitarti tarpusavyje kada Jums patogu sportuoti ir mane informuoti.
Tie, kas iki karantino sportavo individualiai, prašau susisiekite su manimi dėl abipusiai patogaus laiko, o su Deivids, dėl techninio šio klausimo sprendimo.
Daugeliui, tai sunkus metas, stoja darbai, kartu mažėja pajamos. Su Ineta pasitarėm, kad karantino laikotarpiu treniruotės online režimu bus NEMOKAMOS. Pirma treniruočių savaitė, bus bandomoji, pasitaikys visokių nesklandumų. Būkime supratingi ir kantrūs. Jeigu, kartais, kažkurioje grupėje sportininkų bus vienas, kitas, tai pasitarę nutarsime, prie kurios grupės jungti. Pasikeitus situacijai ir leidžiant valdžiai sportuoti mažoms grupėms lauke, užsiėmimus organizuosime lauke. Suprantu, jog treniruotės, nebus tokios, kaip dojo, bet aš noriu palikti sportininkams galimybę judėti, paįvairinti sportu šį išbandymų laikotarpį.