DIDELIAUSI SVEIKINIMAI IŠLAIKIUS RUDUS DIRŽUS!

2018-12-05   13 val. 15 min.

Nuoširdžiai sveikiname Mūsų Klubo senbuvius, Luką Simanaitį ir Albertą Januškevič, po 10 metų nuoseklių, sistemingų, linksmų, sunkių ir net labai sunkių treniruočių, praktikos, seminarų, stovyklų - išlaikius rudo diržo egzaminus! Labai Jumis didžiuojamės! Abu, esate puikūs pavyzdžiai, tiek mums suaugusiems, tiek jauniesiems sportininkams, kad sportinė veikla formuoja visapusiškai brandžią asmenybę, kuri tampa draugų ašimi, kolektyvo siela, sektinu pavyzdžiu!

Per tuos 10 metų nė karto neteko kelti balso, ar pasakyti griežtesnio žodžio. Jūsų Tėveliai, tikri šaunuoliai, kad išauklėjo Jus sąžiningais, dorais jaunuoliais. Visus tuos ilgus metus, Jie skalbė ir lygino KARATE-GI, rūpinosi klausdami manęs, kaip Jums sekasi treniruotėse... Padėkoti noriu ir Jūsų Mokytojams, kurie didžiąją laiko dalį skiria Jums, Jūsų ateičiai. Draugams ir priešams (jeigu tokių turite) padėkosite Jūs patys, nes Jūsų sėkmės ir pasiekimų sudėtinė dalis yra visa tai kas Jus supa, vienaip ar kitaip įtakoja. 

Mano palinkėjimas Jums - ir toliau darykite TAI kas Jus "veža", TAI kuo "kvėpuojate". Šiandien, Jums, tai - sportas, karatė... Netolimoje ateity - studijos, darbas, šeima. Abu esate LABAI LAIMINGI, jei atradote savo aistrą būdami jauni, gal šiai dienai dar gerai nesuvokiate, bet esu tikras, kad ateis laikas, kai suprasite šiandienos (10 metų darbo) vertę! 

Esate Lietuvos ateitis!

Didžiuojamės sportuodami kartu su Jumis!

 

Treneris

Gediminas