SEZONO PRADŽIA IR OFICIALUS SEZONO ATIDARYMAS

2018-09-19   12 val. 00 min.

Mieli Klubo “Puma” sportininkai, Jų Tėveliai,

Sezono atidarymas vyks rugsėjo mėn. 22 dieną, 14:00 val. UNO PARKE, Lizdeikos g., Antakalnyje. Karstysimės po medžius, bendrausime, kepsime grill. Dalyvavimas šeimomis ir su draugais, žodžiu jauskimės laisvai, o apsirengimą derinkime pagal šeštadienio orą. 

Ir dar...:)

Norėčiau pasveikinti Jus, ir save :) įžengus į naujų iššūkių sezoną, taip pat linkiu mums visiems nugalėti vieni kitiems iškeltus iššūkius. Rezultatas (egzaminai, pasirodymas varžybose) - ne vienos dienos ir ne vienerių metų darbas, greičiau, tai procesas reikalaujantis pasišventimo, pasiaukojimo ir atkaklaus kasdieninio darbo. Darbas, kuriame svarbūs Mes visi – vaikai, tėvai, instruktoriai – treneriai ir net sakyčiau draugai, kurie pakoreguoja gimtadienio laiką, kad sportininkas nenutrauktų sistemingų treniruočių:)
Kartu, visi mes, esame Lietuvos vardo garsintojai ir veiksmingiausi šalies ambasadoriai, nešantys aukštai iškeltą mūsų šalies vėliavą ir nuolat primenantys mums, kad atkakliai siekiantys tikslo visada jį pasieks. Esate puikūs pavyzdžiai, rodantys, kad būtina siekti teigiamų rezultatų ir aš, Jumis labai didžiuojuosi.

Taip pat noriu paraginti sportininkus, kurie savu laiku, dėl tam tikrų priežąsčių padarė sporte pertrauką. Labai nudžiuginsite mane ir kolektyvą tie, kurie ras laiko ir jėgų grįžti į dojo po ilgesnės pertraukos (metų ir daugiau). Visi, esate man svarbūs ir prisiminimai apie Jus, tik patys geriausi!

Startuojame jau nuo rugsėjo mėn. 3 dienos!

 

Treneris Gediminas