VILNIAUS MOKYKLŲ ŠVENTĖ 2017'

2017-11-13   09 val. 34 min.

Klubas "Puma" prisidėjo prie renginio, kurį organizavo: Vilniaus miesto savivaldybės Visuomenės sveikatos biuras drauge su „Sveikas miestas" ir Viešaja įstaiga „Sportas ir poilsis" (Sportima).

RENGINIO PAGRINDINIS TIKSLAS buvo - sudominti, įtraukti, supažinti su įvairiomis sporto šakomis Vilniaus mokyklų vaikus ir jaunimą, interaktyviai per sportą papasakoti apie sveiko gyvenimo būdo svarbą, skatinti atsisakyti žalingų įpročių, juos keičiant į sportą. Tuo pačiu motyvuoti jaunimą sportuoti, judėti bei savo pavyzdžiu pademonstruoti, kad sveikas gyvenimo būdas yra madingas ir labai reikalingas.

VILNIAUS MOKYKLŲ ŠVENTĖ - NE TIK SPORTIŠKAS SEKMADIENIS, BET IR PUIKI PROGA „PAMATYTI. IŠBANDYTI. PASIRINKTI.”

Renginio metu buvo PRISTATOMI KOVOS MENAI (karatė, aikido, capoeira, boksas, dziudo, įmtynių sportas, kt.), lazerių kovos, šaudymo iš lanko, beisbolas, diskgolfo pagrindai. Tuo pačiu moksleiviai galėjo ugdyti darbo komandoje gebėjimus, sužinoti nuo ko reikia pradėti norint užsiimti norima sporto šaka, kaip saugiai sportuoti. Moksleiviai galėjo ir „kitaip" sudalyvauti aktyvioje pamokų pertraukoje: išbandyti lankininkų kovas (šaudymą su strėlėmis), smagiai ir aktyviai pašokinėti ant batutų, ir pripučiamų pramogų.

Renginio metu vyko specialūs seminarai mokiniams apie įvairias  sporto šakas,  buvo ir specialios rungtys (estafetės), kuriose galėjo savo jėgas išbandyti skirtingų klasių moksleiviai. Taip pat šventės dalyvių laukė įvairūs konkursai bei staigmenos.

Renginio kulminacija - masinė moksleivių mankšta su žinomais šalies diskožokėjais, koncertas ir mokyklų "piknikas". 

 

PROGRAMA:

Nuo 12:00 iki 13:00 val.: MOKYKLŲ ATVYKIMAS / REGISTRACIJA

Nuo 13:00 iki 15:00 val.: PAŽINK SPORTO ŠAKAS

Nuo 15:00 iki 15:30 val.: AKTYVIOJI PERTRAUKA / PAILSĖK AKTYVIAI (PRIPUČIAMOS PRAMOGOS, GAIVIOS VAIŠĖS)

Nuo 15:30 iki 16:00 val: MASINĖ MOKSLEIVIŲ MANKŠTA

Nuo 16:00 iki 17:00 val.:  PIKNIKAS / KONCERTAS 

Dalyvių skaičius siekė 600 moksleivių.

Klubo "Puma" sportininkai demonstravo parodomąją - edukacinę programą. Dėkojame šiems sportininkams, už karatė populiarinimą: Mantui Narkevičiui, Albertui Januškevič, Deivids Kims, Mačiui Fležinskui, Pauliui Semenauskui, Erikui Volodko, Sofijai Kavaliūnaitei, Augustinui Budkinui, Aleks Kims.