KARATE VARŽYBOS "PIRMASIS WAZARI 2015'"

2015-05-12   10 val. 00 min.

2015 05 10 Garliavoje vyko VI – tosios Kauno rajono mero shotokan taurės varžybos „Pirmasis Wazari 2015‘“.

Turnyre   varžėsi  220 sportininkų iš 11 šalies karatė  klubų (pagal rungtis 690 dalyvių). Varžybas pagyvino svečiai iš Vilniaus Panevėžio, Šiaulių,  Utenos, Zarasų, Radviliškio ,  Šalčininkų karatė klubų ir Generolo Povilo Plechavičiaus kadetų mokyklos auklėtinių  komanda. Varžybų dalyvius pasveikino ir garbingų kovų palinkėjo Garliavos sporto centro direktorius Marius Norvaiša, LSKF  prezidentas Kazimieras Bartkevičius, LSKF viceprezidentas Alfonsas Valuntonis. Atidaryme pasirodė Garliavos J.Lukšio gimnazijos aerobinės gimnastikos komanda.

 

Klubo "Puma" karatekoms dalyvavimas šiose varžybose, buvo svarbus kaupiant patirtį ateities kovoms. Dėkojame, Tėveliams - Gintarui Simanaičiui ir Romualdui Marinovskiui, kad saugiai nuvežė ir parvežė vaikus, Aleksandrui Narkevičiui, už priežiūrą, rūpestį išlydint sportininkus ant tatamio. 

Sveikiname prizininkus:

Deividą Kims (iškovota 2 vieta kata rungtyje);

Lėją Volodkaitę (iškovota 2 vieta komandinėje kata rungtyje ir 2 vieta kata rungtyje);

Justiną Trainauskaitę (iškovota 2 vieta komandinėje kata rungtyje ir 3 vieta kata rungtyje);

Augustę Trainauskaitę (iškovota 2 vieta komandinėje kata rungtyje ir 3 vieta kata rungtyje).

Dėkojame varžybų organizatoriams, už kvietimą dalyvauti turnyre.

Artimiausias renginys, tai 2015 07 04 - 05 Trakuose vyksiantis karatė seminaras, kurį ves Sensei Hiroshi Shirai /10 Dan/ asistentas ir mūsų klubo Techninis direktorius Sensei Marc Stevens /6 Dan/.

Laukiame taip pat svečių iš Lenkijos, Vokietijos, Škotijos, Olandijos.