VASAROS SPORTO STOVYKLA LENKIJOS PAJŪRYJE!

2015-07-06   19 val. 30 min.

2015 07 09 - 19 Vilniaus tradicinio karatė do klubo "Puma" sportininkai vyko į karatė stovyklą, linksmai ir sportiškai praleido vasaros savaitę nuostabiame Lenkijos pajūrio mieste - Leboje. Stovykloje dalyvavo apie 100 - tą įvairaus amžiaus sportininkų, kuriems treniruotes vedė mūsų techninis vadovas Sensei Marc Stevens /6 Dan/ iš Belgijos, klubo vadovų seminarų kolegos Sensei Grzegorz Konieczka /6 Dan/ iš Kuveito, Sensei Pawel Zielinski /3 Dan/ iš Lenkijos, Sensei Arkadiusz Kolodziej /4 Dan/ iš Lenkijos, Sensei Przemyslaw Juchniewicz /1 Dan/ iš Lenkijos, Gediminas Plokštys /2 Dan/ iš Lietuvos.

Dėkojame, Guodai Namavičienei /1 Kyu/, už sklandžiai organizuotą kelionę. Vaikams, kad garbingai elgėsi ir stengėsi treniruotėse.

Sveikiname, Kristupą Kazlauską /8 Kyu/, laisvalaikio metu, greičiausiai iš vaikų įveikusį kartodromo trasą ir iškovojusį pirmąją vietą!

Ypatingai dėkojame, Sensei Marc Stevens /6 Dan/, už seminaro metu įsisavintas žinias.

Organizatoriams, Sensei Grzegorz Konieczka /6 Dan/ iš Kuveito, Sensei Pawel Zielinski /3 Dan/ iš Lenkijos, sakome AČIŪ, už kvietimą dalyvauti stovykloje ir gerą mikroklimatą joje.